czwartek, 6 czerwca 2013

Rocznica ślubu

          Dziś kartka z okazji rocznicy ślubu. Koniecznie musiały się na niej znaleźć słoneczniki, gdyż panna młoda miała z nich wiązankę.
          Papier, którego użyłam to Sun Kiss Collection "Sweet Tea" - w słoneczniki właśnie i pod spodem żółta wersja papieru "Kapuśniaczek".
          Kwiaty wykonane z zakładek segregatorowych i kaszy przy pomocy wykrojnika : Cheery Lynn DL121.
          Listki wycinane ręcznie z papieru czerpanego ze sklepu NAMASTE.

          Zegar sklejony z 3 warstw papieru, ten na wierzchu to biały papier czerpany pomalowany takim złotym markerem, który niezbyt miło pachnie :-). Wycięty wykrojnikiem Marianne D. wskazówki przymocowane metalowym ćwiekiem.

         Kartka oczywiście w komplecie z pudełeczkiem, a ponieważ każda rocznica  jest końcem jakiegoś etapu w życiu a zarazem początkiem tego co dopiero nastąpi i jako że w kartce występuje element zegara, który jest wyznacznikiem mijającego czasu, tego co się skończyło czy też ma się zacząć, zgłaszam ją na:

Wyzwanie 25 – Koniec i początek

sklepu Galeria RAE


5 komentarzy:

 1. Mogę tylko napisać jedno - fantastyczna!!! Chylę czoła przed umiejętnością realizacji wymagań.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję, aż mi się zawstydziło troszkę :-). Tak nieśmiało wrzucam tu co nie co , bo wszędzie takie piękne blogi z tak wspaniałymi pracami a u mnie tak skromniutko i pusto.
   Jak by ktoś miał chwileczkę i podpowiedział mi jak się tworzy na blogu zakładkę z galerią prac, albo jak się zamieszcza z boczku np strony, które się lubi odwiedzać była bym wdzięczna. Kompletnie sobie z tym poradzić nie mogę.
   Pozdrawiam cieplutko

   Usuń
 2. ależ piękny ten zegar
  dziękuję za udział w wyzwaniu
  pozdrawiam
  Teo
  DT Galeria Rae

  OdpowiedzUsuń
 3. niesamowite są te kwiaty słoneczników ...
  Ki DT Galeria Rae :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow - słoneczniki są cudne
  Pozdrawiam
  MonikaTL
  DT Galeria RAE

  OdpowiedzUsuń